FARMACIST SEF DEPOZIT - PLOIESTI

FARMEXIM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura derularea eficienta a activitatii din depozit;
- Realizeaza receptia si depozitarea produselor farmaceutice conform legislatiei in vigoare;
- Urmareste implementarea corecta a procedurilor de lucru si functionare a depozitului;
- Verifica si tine evidenta stocurilor;
- Intocmeste documentele de receptie si de distributie.

CERINTE

- Absolvent al Facultatii de Farmacie;
- Aviz de libera practica;
- Experienta anterioara in gestiune de minim 1 an reprezinta avantaj;
- Cunostinte PC (MS Office);
- Abilitati de organizare si planificare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Mediu de lucru competitiv si profesionist;
- Oportunitati de training si dezvoltare profesionala.

FARMEXIM este prima companie de import si distributie nationala de medicamente din Romania, infiintata in anul 1990. In 19 ani de profesionalism si inovatie, Farmexim a investit inainte de toate, in oameni. Acum, Farmexim doreste sa isi dezvolte echipa la nivel national. Daca vrei sa te realizezi profesional si personal, intr-o companie care incurajeaza si rasplateste valoarea, atunci alatura-te echipei noastre.