ELECTRICIAN INTRETINERE - PLOIESTI

EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea de instalatii electrice, sanitare si termice in conformitate cu solicitarile cerute de angajator;
- Intretinerea tuturor echipamentelor electrice, sanitare si termice;
- Verificarea executiei operatiilor de montaj.

CERINTE

- Absolvent scoala profesionala / studii medii tehnice, specializarea: electrician, electromecanic, electronist;
- Experienta pe o pozitie similara minim 3 ani;
- Autorizare ANRE gradul II B;
- Cunostinte de operare caculator;
- Abilitati de comunicare;
- Abilitatea de a-si imbunatatii performatele personale;
- Disponibilitatea de lucru peste program, in conditiile legii;
- Abilitati de lucru cu instalatii electrice, sanitare si termice;
- Persoana serioasa, responsabila;
- Capacitatea de a lucra indepedent si in echipa.

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?
Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?
EURIAL INVEST ofera oportunitati de cariera potrivite pentru toata lumea. Chiar daca sunteti proaspat absolvent de facultate, aflat la inceputul carierei, sau un profesionist cu experienta care isi doreste noi provocari, Eurial Invest va ofera oportunitatea angajarii si sansa de a dobandi noi abilitati si cunostinte.
Va oferim acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.
Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!