CTC-ist confectii metalice

MAXITOP MEDIA PERFORMANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o firma stabila si serioasa din domeniul confectiilor metalice- piese si subansamble masini industriale grele. Avem punctul de lucru in Ploiesti zona Sud. Ne marin echipa si dorim sa angajam Controlori Tehnici de Calitate .

RESPONSABILITATI:

- Consulta desenele de executie – piese si subansamble masini si utilaje.

- Urmareste/valideaza calitatea produselor, prin efectuarea de verificari/masuratori;

- Completeaza fisele de masuratori.

CERINTE

- DESEN TEHNIC - nivel avansat- (bun cunoscator al notatiilor standard din desenul tehnic, respectiv al conditiilor tehnice de calitate) – cerinta obligatorie,

- Absolvent studii tehnice, minim liceul,

- Experienta in domeniul confectiilor metalice minim 3 ani;

- Experienta pe un post similar - minim 1 an.

BENEFICII OFERITE

- Salariu negociat in functie de experienta,

- Bonuri de masa ,

- Prime si alte beneficii.

- Program de lucru 5 zile/ 8 ore, la 2 schimburi,

Maxi Media Performance este o firma de recrutare si plasare de forta de munca, din Ploiesti ce va ofera posibilitatea de a va gasi un loc de munca stabil si bine platit. Societatea noastra asigura consultanta permanenta tuturor candidatilor, instruindu-i si indemnandu-i sa faca pasii corecti pentru a ocupa un post pe masura capacitatilor acestora.