CONSULTANT FINANCIAR BANCAR

AVBS CREDIT FRANCIZA PLOIESTI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea produselor financiar-bancare ale institutiilor partenere.
Construirea unui portofoliu individual de clienti cat si gestionarea si monitorizarea portofoliului deja existent, prin mentinerea permanenta a unei legaturi stranse cu acestia;
Asistarea clientilor in completarea documentelor necesare accesarii produselor financiare; Verificarea documentatiei de creditare; colectarea si transmiterea documentatiei, fiind raspunzator de calitatea acestora.

CERINTE

Experienta in domeniul financiar-bancar, persoana dinamica, orientata catre rezultate.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv si bonusuri in functie de realizari.

Infiintata in 2007, AVBS se numara printre primele companii de intermedieri credite bancare.
Cu un portofoliu larg de clienti, AVBS s-a axat pe consultanta in domeniul financiar- bancar.
Expertii financiari AVBS au rolul de a oferi cele mai bune solutii de creditare atat pentru persoane fizice cat si juridice, lucrand in parteneriat cu cele mai importante institutii bancare si non-bancare din Romania.