contabil junior - economist

Utilaje mecanizate trading

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistreaza tranzactiile financiare
- arhiveaza documentele contabile
- raspunde de calitatea activitatii financiar contabile si de corectitudinea analizelor economice
- intocmirea lunara si in mod corect a bilantului contabil
- respectarea disciplinei financiar-valutare
- elaborarea si comunicarea la nivelul firmei a procedurilor de lucru in probleme de gestiune a patrimoniului
- raspunde de organizarea inventarierii patrimoniului;

CERINTE

- operare PC, MS Office
- permis conducere categ.B
- organizat; capabil sa lucreze in conditii de stres

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa
- masa de pranz este asigurata
- transportul este asigurat

Firma intrata pe piata de utilaje agricole de 4 an, devenind deja un competitor serios pe anumite segmente de utilaje si tractoare. Suntem prezenti pe piata cu doua segmente de activitate: www.utilajeagro.ro si www.magaziagradinarului.ro