CONTABIL JUNIOR

CLASOR CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati de contabilitate pentru clientii companiei.
Prelucrare si contabilizare documente financiar contabile utilizand o aplicatie specializata.
Elaborarea de lucrari de analiza si sinteza, raportari financiare si fiscale.
Elaborarea de documente operatiuni de personal.
Salarizarea personalului.
Arhivare fizica si informatica a documentelor elaborate.
Salariu proportional cu activitatea desfasurata si evolutia profesionala.
Sustinerea pregatirii continue profesionale.

CERINTE

Absolvent studii medii sau superioare exclusiv contabilitate, promotie 2017 sau 2016.
Absolventi ai altor specializari dar care pot dovedi solide cunostinte de contabilitate.
Bune cunostinte de bazele contabilitatii, folosire PC si Microsoft Office - Word, Excel, Outlook.
Candidatii selectati vor sustine un test de cunostinte teoretice si practice.
Sunt necesare:
- Abilitati de interpretare informatii financiar contabile, antentie, rabdare, tenacitate la activitati repetitive.
- Buna capacitate de comunicare in echipa si cu clientii.
- Buna capacitate organizatorica a activitatilor asumate.

Servicii profesionale de contabilitate, salarizare si evaluare.
Firma mica cu cca. 80 clienti firme din diverse domenii de activitate
Firma este agreata CECCAR si ANEVAR.
Locatie: Com. Blejoi, Jud. Prahova