Contabil expert

MAXITOP MEDIA PERFORMANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de confectii metalice , din Ploiesti.

Organizeaza, indruma, conduce, controleaza si raspunde de desfasurarea in mod eficient a activitatii financiar-contabile si evidenta personal a societatii in conformitate cu dispozitiile legale in vigoare

CERINTE

Studii: -absolvent al invatamantului superior economic de specialitate;
Vechime:
Membru CECCAR ( cu drept de semnatura) -sa probeze o vechime de cel putin 3 ani in domeniu, cuprinzand toate aspectele activitatii financiar-contabile;
Cunostinte temeinice in ceea ce priveste - sistemul organizatoric si financiar-contabil;
- legislatia in vigoare privind domeniul financiar-contabil;
- contabilitatea computerizata: WinMENTOR si SAGA, EXCEL,
- REVISAL si salarizare
Limba engleza la nivel conversational (pentru raportari interne si externe)
-corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, bonuri, prime etc. SE vor discuta la interviu.

Maxi Media Performance este o firma de recrutare si plasare de forta de munca, din Ploiesti ce va ofera posibilitatea de a va gasi un loc de munca stabil si bine platit. Societatea noastra asigura consultanta permanenta tuturor candidatilor, instruindu-i si indemnandu-i sa faca pasii corecti pentru a ocupa un post pe masura capacitatilor acestora.