Contabil

Isera Consulting Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectueaza activitati de contabilitate: casa,banca,facturare,clienti, furnizori,situatii contabile,inventarieri, personal-salarizare, REVISAL - program de contabilitate SAGA
Gestioneaza toate tipurile de corespondenta si documente contabile si RU,
Preia si soltioneaza apelurile si mesajele pentru contabilitate si RU,centralizeaza,clasifica si indosarierea docmentele, editeaza deocumente si acte de contabilitate si personal
Mentine relatiile cu colaboratorii: clienti, furnizori, angajatii, autoritati, etc
Verifica oferte,redacteaza contracte,expediaza corespondenta in bune conditii folosind servicii specializate, organizeaza diverse activitati administrative si de protocol .
Intocmeste diferite situatii si rapoarte pentru conducere.
Pastreaza relatia cu bancile, cu autoritatile locale , cu furnizorii de materiale si servicii,cu clientii societatii.
Asigura incasarea serviciilr prestate si contractelor, monitorizeaza CRM
Adopta permanent un comportament in masura sa promoveze imaginea si interesele firmei.

CERINTE

Experienta si cunostiinte pentru contabilitatea primara si probleme de personal - salarizare,
Bun cunoascator program de contabilitate SAGA - reprezinta un avantaj
Cunoaste Word, Excel, lucrul in internet
Bun comunicator, ordonat, eficient, pragmatic
Aspect placut, prezenta agreabila,
Capabil sa lucreze in echipa

Isera consulting Services este o tanara companie de servicii in domeniile securitatii si sanatatii in munca, medicina muncii si relatiilor de munca.

Piata noastra este reprezentanta de companiile din orice domeniu de activitate, serviciile adresandu-se indeplinirii cerintelor legale fundamentale legate de expertiza noastra..