Consilier(ă) vanzări Toyota

Arena Auto

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea în teren în vederea identificarii potenţialilor clienţi;
- buna gestionarea a relaţiei cu clienţii / potenţialii clienţi ai companiei;
- largirea portofoliului de clienţi retail / flote;
- efectuarea de test drive cu potenţialii clienti;

CERINTE

Persoana caracterizată prin seriozitate, dorincă să-şi creeze o cariera solidă prin integrarea în cadrul unei echipe de profesionişti.

- experienţă în vânzări
- comunicativ(ă) si cooperant(ă) cu clienţii
- pasionat(ă) de domeniu
- cunostiinte minime de operare PC
- punctual(ă)

Experienţa în vânzări auto reprezintă un avantaj !

BENEFICII OFERITE

Discutabile la momentul angajării

S.C.Arena Auto S.R.L. este dealer şi reparator autorizat al mărcilor Toyota, Lexus si Citroën cu sediul în Ploieşti, str. Ştrandului, nr. 60, locaţie unde deţine showroom-uri si unitate service care respectă standardele de ultimă oră ale brandurilor reprezentate.

Compania este înfiinţată în anul 2000 şi a acumulat de-a lungul timpului o bogată experienţă în domeniile comercializării autovehiculelor, respectiv al servisării acestora.