Consilier juridic

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, companie cu capital 100% romanesc, prezenta pe piata din 1996 este cel mai important producător român de materiale de construcţii cu trei platforme industriale, organizate in trei divizii strategice – termosistem, vopsele si adezivi si mortare. Aflata in continua dezvoltare, compania isi extinde echipa cu un consilier juridic fara experienta, pentru a fi instuit si format la locul de munca.

- Arhivare si control de documente
- Redactare documente si pregatire pentru validare/semnare
- Acorda sprijin directorului general pe probleme juridice
- Ofera suport legislativ departamentelor companiei
- Se subordoneaza juristului companiei

CERINTE

- Absolvent de studii superioare juridice (devenit absolvent de maximum 12 luni)
- Nu se solicita experienta!
- Abilitati de comunicare si relationare cu celelalte departamente
- Spirit de initiativa si interes pentru dezvoltare

BENEFICII OFERITE

Instruire la locul de munca
Posibilitati de promovare