consilier credite

Raiffeisen Bank

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Recrutarea si selectia colaboratorilor directi in vederea formarii unei echipe de succes;
- Planificarea, coordonarea si controlul colaboratorilor echipei;
- Sustinerea directa a procesului de vanzare;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Promovarea imaginii bancii.

CERINTE

- Persoana activa, tenace, ambitioasa, dornica de afirmare si de lucru in echipa.
- Spirit de initiativa si decizie.
- Capacitatea de recrutare, formare si pregatire a unei echipe de vanzari performante.
- Abilitatea de a indeplini impreuna cu echipa, obiectivele de vanzare.

BENEFICII OFERITE

- Venituri lunare in functie de de indeplinirea targetului intre 400 si 5000 EUR;
- Sustinerea leasingului auto in valoate de 100 EUR:
- Comisioane in functie de vanzari:
Laptop si modem Zapp;
- Instruire profesionala specializata si gratuita

Obiectivul nostru pe termen mediu si lung este sa ne mentinem lideri pe piata,pe nisa economisirii si creditarii in domeniul locativ din Romania,avand experienta internationala a actionarilor nostrii Schwaebisch Hall si Raiffeisen Bausparkasse,experienta specialistilor acestora acumulata pe mai multe piete europene,sprijin intern al Raiffeisen Bank si al retelei sale din intreg teritoriul si nu in ultimul timp o echipa tanara.