Comunicare si Organizare evenimente

Atelierele ILBAH Ploiesti

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implementeaza stratega de comunicare in conformitate cu managementul companiei
- Editeaza si redacteaza comunicate de presa, prezentari ale companiei, articole pentru website, newsletter, brosuri etc
- Comanda materiale promotionale pentru diverse evenimente, organizeaza seminare si conferinte, impreuna cu diversi parteneri
- Stabileste noi contacte si parteneriate cu mediul media/online si mentine relatia cu acestia.
- Organizeaza evenimente specifice companiei

Asteptam CV- ul dvs. la adresa ateliereleilbah@gmail. com, pana miercuri, 30 iulie 2014.

CERINTE

* cunoasterea tehnicilor si modalitatilor de promovare a imaginii firmei
* cunostinte de psihologie umana
* foarte bune abilitati de negociere
* receptivitate, orientare catre nou, flexibilitate si creativitate
* echilibru emotional, constanta in atitudini si manifestari
* capacitatea de a lucra in echipa
* rezistenta la efort si stres

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv