Comisionar refrigerate si congelate - pentru depozitul din Brazi

SC BILLA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregatirea marfii pentru filiale;
- Construirea riguroasa a paletilor de marfa conform regululor de comisionare;
- Manipularea marfurilor.

CERINTE

- Studii medii;
- Rezistenta la efort fizic;
- Fara antecedente penale;
- Conditii speciale de temperatura (0°- 4° C, - 21° C);
- Spirit de răspundere şi seriozitate.

BENEFICII OFERITE

- un loc de munca sigur si stabil într-o companie de viitor
- un mediu de lucru dinamic într-o companie internationala
- perspective de promovare

Billa este prezenta in Romania din februarie 1999 si este parte componenta a grupului german REWE, care numara peste 14.000 magazine si 300.000 angajati in intreaga Europa, cu o cifra de afaceri de aproape 50 miliarde euro. Politica BILLA este tocmai aceea de a satisface toate gusturile, printr-un bogat sortiment de produse proaspete precum si prin multe alte articole din necesarul zilnic la preturi extrem de avantajoase.