Comisionar marfa - pentru depozitul logistic Billa Brazi

BILLA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

COMISIONAR
- Pregateste paletii pentru marfuri alimentare si nealimentare
- Are grija ca paletii sa fie construiti astfel incat sa nu apara riscul rasturnarii si deteriorarii marfii
- Manipuleaza marfurile.

CERINTE

- Studii medii;
- Rezistenta la efort fizic;
- Fara antecedente penale;
- Spirit de răspundere şi seriozitate.

BENEFICII OFERITE

- un loc de munca sigur si stabil într-o companie de viitor
- un mediu de lucru dinamic într-o companie internationala
- perspective de promovare
-transport catre locatie asigurat

Billa este prezenta in Romania din februarie 1999 si este, din luna iulie 2016, parte a grupului francez Carrefour. Politica BILLA este tocmai aceea de a satisface toate gusturile, printr-un bogat sortiment de produse proaspete precum si prin multe alte articole din necesarul zilnic la preturi extrem de avantajoase.