Buyer

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

AMAKRON recruteaza pentru partenerul sau, companie specializata in mecanica si montaj echipamente industriale:

BUYER

Responsabilitati
• gestionarea achizitiilor,lansarea cererilor de oferte catre furnizori calificati
• selectarea furnizorilor care corespund cerintelor cu privire la calitate, costuri, timp de finalizare al proiectului, contractari
• urmarirea si evaluarea bilantului de achizitii impreuna cu echipele operationale implicate
• gestionarea portofoliului de furnizori
• stabilire si renegociere contracte cadru cu furnizorii cheie.

CERINTE

• inginer mecanic cu experienta de min. 2 ani in achizitii industriale
• limba engleze- obligatoriu
• limba franceza - avantaj.
• cunostinte avansate de MS Office.

BENEFICII OFERITE

AMAKRON recruteaza pentru partenerul sau, companie specializata in mecanica si montaj echipamente industriale

AMAKRON® - companie specializata în recrutare, selecție și evaluare de personal

www.amakron.ro