Asistenta stomatologie - OFFICE DENT RO SRL

Office Dent RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Îți dorești să-ți desfășori activitatea într-un mediu de lucru tânăr, dinamic și profesionist? Vrei să lucrezi într-un centru de excelență în stomatologie cu o echipă interdisciplinară de medici specialiști?

Postul de asistentă implică următoarele responsabilități:

-pregătirea aparaturii și instrumentarului pentru consultație
-asistarea medicului într-un mod atent în toate manoperele medicale
-strângerea cabinetului între pacienți
-completarea detaliilor consultațiilor în calculator
-realizarea sterilizării

Locație: cartier Albert, Ploiești

Ne poti trimite cv-ul si pe mail la: office@officedent.ro

CERINTE

Căutăm o persoană înzestrată cu abilități foarte bune de comunicare și relaționare, de organizare, cooperare și atenție la detalii. O persoană responsabilă, serioasă și dornică de muncă.

Dacă ai experiență pe o poziție similară de minimum 3-6 luni de zile și îți dorești un job full-time te invităm să ne cunoaștem!

Oferim un pachet de beneficii competitiv și ne mândrim cu un mediu de lucru unde îți va fi drag să vii în fiecare zi.

Office Dent este o clinica modernă de stomatologie situată în cartierul Albert din Ploiești care oferă servicii medicale de cea mai bună calitate. Suntem o echipă de oameni pasionați de meseria lor și avem grijă ca fiecare pacient să beneficieze de cel mai bun tratament la fiecare vizită și de o experiență cât mai placută.