Asistent manager

Aptcontrol Medical

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Face inregistrarile in bazele de date, arhiveaza si distribuie documente
- Mentine legaturile cu clientii, furnizori si alti parteneri preia comenzi, face programari, etc
- Raspunde de corespondenta prin email si postala
- Organizeaza si mentine procedurile de lucru, coopereaza strans cu personalul firmei
- Desfasoara activitati de tele-marketing si marketing on line
- Mentine actuala agenda directorului general, participa la intalniri si contractari

CERINTE

- Prezenta agreabila, tonica, dispusa sa ofere informatii si sa acorde suport,
- Foarte bune abilitati de lucru pe calculator, abilitati de gestionare a bazelor de date, viteza de operarae PC
- Cunostiinte fundamentale si experienta in relatiile cu clientii si comunicare
- Cunostiinte de contabilitate primara
- Disponibilitate pentru program prelungit si scurte deplasari
- Persoana ordonata si bun organizator, atenta la detalii si cu interes pentru dezvoltarea personala, dorniza de promovare

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului
- pachet salarial complet, bonusuri de performata legate de realizarile proprii, atasamentul fata de firma si disponibilitatea de a se dedica cerintelor postului.

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii de medicina si securitatea muncii
Alte servicii adresate intreprinderilor
Consultanta si servicii pentru resursele umane