ASISTENT MANAGER

ROYAL Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea si distribuirea apelurilor telefonice;
- preluarea corecta si completa a mesajelor/ solicitarilor clientilor
- organizarea activitatii zilnice, programarea intalnirilor, etc.
- preluarea, gestionarea si inregistrarea corespondentei (fax, posta /curier, e-mail) si a documentelor interne sau externe;
- redactarea diferitelor documente specifice activitatii imobiliare(oferte, contracte, prezentari, etc.)
- prelucrarea si promovarea ofertelor din protofoliul agentiei
- administrarea si actualizarea bazei de date si a site-ului propriu
- mentinerea relatiei cu clientii/ colaboratorii companiei;
- aprovizionarea cu consumabile pentru birouri si protocol, monitorizarea si verificarea diverselor produse necesare biroului;
- asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor;
- asigurarea confidentialitatii si integritatii informatiilor in concordanta cu politica firmei;

CERINTE

- cunostinte bune de operare PC (Word, Excel, e-mail, etc.);
- cunostinte de baza in Photoshop (constituie un avantaj)
- excelente abilitati de comunicare si relationare;
- exprimare corecta si fluenta in limba romana
- limba engleza nivel mediu-avansat (scris si vorbit)
- studii superioare finalizate
- capacitate de analiza, sinteza si stabilire a prioritatilor;
- abilitati de organizare, sistematizare si atentie la detaliu.
- memorie dezvoltata, capacitate de retinere a informatiilor;
- punctualitate si rigurozitate in indeplinirea sarcinilor de serviciu
- rezistenta la stres, disponibilitate pentru program prelungit;
- atitudine pozitiva si proactiva;
- spirit de echipa;
- experienta intr-un post similar constituie un avantaj;

- persoana ambitioasa, loiala, profesionala, hotarata, comunicativa, punctuala, organizata, responsabila;
- prezenta agreabila, tinuta si conduita ireprosabile, comportament adecvat (limbaj, vestimentatie, politete);

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial ce recompenseaza dorinta de performanta;
- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si dinamica;
- Mediu de lucru modern ce asigura conditii optime pentru desfasurarea activitatii;
- Telefon de serviciu;

ROYAL IMOBILIARE este o agenție imobiliara, al cărei obiectiv este furnizarea unor servicii excelente in domeniul real estate, prin imbinarea experienței și a profesionalismului.
Consultanții ROYAL IMOBILIARE sunt preocupați permanent de oferirea unor soluții optime tuturor clienților.
Experiența agenției noastre în domeniul imobiliar, constituie garanția calității serviciilor oferite.
Serviciile furnizate, precum și mediul business creat ne recomandă pe piața real estate, întreaga activitate fiind desfășurată sub semnul seriozității, al performanței și al reușitei.
Într-o piață în care concurența ne obligă la diferențiere, ROYAL IMOBILIARE s-a remarcat prin experienta consultanților sai si excelența serviciilor furnizate tuturor clienților.
Va asteptam in echipa noastra!