Asistent Director General

DELTAROM DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam personal pentru fabrica din Urlati!

CANDIDATUL IDEAL:
Varsta: 25-35 ani
Sex: Feminin

Pregatirea necesara postului de munca:
• de baza;
• cursuri speciale: operare Pc (MOffice), limba engleza
Cunostinte si deprinderi:
• experienta de lucru in domeniul solicitat reprezinta un avantaj;
Cerinte comportamentale:
• abilitati de comunicare si relationare;
• rezistenta la sarcini repetitive si stres;
• integrare in colectiv (sociabilitate);
• mentinerea unei atmosfere colegiale si relatiile de munca (atat cu subordonatii cat si cu superiorii) - spirit de echipa;
• promotor al schimbarii - spirit inovator, creativ;
• responsabilitate personala;
• echilibru comportamental;
• comportament etic-moral in cadrul firmei;
• persoana atenta la detalii, proactiva.

CERINTE

Sarcini si atributii ale postului de munca:
• Activitati specifice de secretariat;
• Gestionarea corespondentei cu clientii companiei;
• Suport in redactarea ofertelor, mentinerea relatiei cu clientii companiei;
• Arhivarea documentelor;
• Activitati minime de protocol;
• Activitati minime de contabilitate primara;
• Actualizare/completare baze de date.
• orice alte sarcini trasate de superiorii ierarhici in functie de necesitatile organizationale/departamentale in limitele de competenta ale postului ocupat;

BENEFICII OFERITE

Conditiile postului de munca:
• conditii fizice ale muncii - munca de birou si deplasare in interes de serviciu;
• program de lucru: 8 ore/zi, L-V de la 9.00 la 18.00, conform normelor interne ale organizatiei;
• natura muncii: individuala si de grup;
• deplasari: da, in interiorul si in exteriorul tarii