Asistent Departament Logistica (Depozitul Logistic Billa Brazi)

BILLA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmarirea costurilor si introducerea facturilor in sistem,
- evidenta si controlul mijloacelor fixe si obiectelor de inventar;
- intocmirea pontajului lunar, tinerea evidentei prezentei angajatilor, a concediilor de odihna/ medicale;
- programarea candidatilor la interviurile de angajare si suport in procesul de recrutare;
- programarea pentru efectuarea controlului medical si instruirea privind protectia muncii;
- evident si gestionarea arhivei fizice si electronice;
- intocmirea rapoartelor privind costurile lunare si participare activa la procesul de bugetare costuri.

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta profesionala intr-un post similar
- Cunoştinţe bune de Ms Office (Word, Excel, Outlook etc)
- Cunoştinte de limba engleza/germana
- Abilitati de comunicare orala si scrisa
- Capabil(a) de a lucra independent
- Atitudine pozitiva si amabilitate

Billa este prezenta in Romania din februarie 1999 si este parte componenta a grupului german REWE, care numara peste 14.000 magazine si 300.000 angajati in intreaga Europa, cu o cifra de afaceri de aproape 50 miliarde euro. Politica BILLA este tocmai aceea de a satisface toate gusturile, printr-un bogat sortiment de produse proaspete precum si prin multe alte articole din necesarul zilnic la preturi extrem de avantajoase.