Ansamblor confectioner cutii carton

SC ROGRI IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asamblarea de produse si articole din carton urmarind procesul tehnologic;
- Actionarea si supravegherea masinilor care produc cutii din carton si materiale similare;
Experienta in domeniu sau similar prezinta avantaj
Program de lucru de Luni pana Vineri de la 8.30 la 17
Locatie Paulesti , Prahova
Asteptam CV. si dupa selectie vom invita la interviu persoanele potrivite
Nu acordam interviuri prin telefon !!!

CERINTE

- Persoana stabila, implicata, flexibila;
- Capacitate de atentie si concentrare;
- Disponibilitate pentru program prelungit;
- Vechime in munca minim 1 an
- Studi minim scoala generala

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Oferta salariala atractiva (1380 RON NET);
- Tichete de masa;
- Transport asigurat pe ruta Ploiesti - Paulesti sau pe ruta Boldesti - Paulesti

SC ROGRI IMPEX SRL a fost infiintata in anul 2005 si are ca principal domeniu de activitate importul si distributia de ambalaje prin magazinele online proprii.