ANGAJAM LUCRATOR COMERCIAL MAGAZIN MATERIALE ELECTRICE

SC ELSEC SYSTEMS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Doresti sa lucrezi intr-o echipa de profesionisti, atunci iti oferim oportunitatea unei cariere de succes intr-o companie serioasa si dinamica.
Companie Nationala de Vanzari si Distributie Materiale si Echipamente Electrice, societate cu capital intern, recunoscuta in domeniul produselor electrice, angajeaza persoane interesate in desfasurarea de activitati comerciale si de distributie.
Angajam lucrator comercial (baiat/fata) pentru magazin materiale si echipamente electrice.
Cerinte:
-Persoana responsabila, dedicata, serioasa, comunicativa, amabila, atenta la detalii-cunostine de operare pe calculator, in special program de vanzari si casa marcat
-vanzarea de produse si incasarea contravalorii lor
-gestionare marfa (receptie marfa, inventariere)
-cunoasterea produselor si promovarea catre clienti
-mentinerea planogramei produselor

CERINTE

-Persoana responsabila, dedicata, serioasa, comunicativa, amabila, atenta la detalii-cunostine de operare pe calculator, in special program de vanzari.

BENEFICII OFERITE

-SALARIU FOARTE ATRACTIV
-POSIBILITATE DE BONUSURI/ CRESTERI SALARIALE IMEDIATE
-DECONTARE TRANSPORT
-SE OFERTA POSIBILITATI DE PROMOVARE

Companie Nationala de Vanzari si Distributie Materiale si Echipamente Electrice