Agent Vanzari Van Sell - Divizia de seminte Norocel

Licurici Impex

Job expirat

RESPONSABILITATI

CE VA TREBUI TU SA FACI

+ Sa te incante un program de lucru de L-V, cu S si D libere
+ Sa realizezi obiectivele de vanzari, incasari si distributie numerica
+ Sa vizitezi toti clientii de pe ruta alocata si sa intocmesti, impreuna cu acestia, necesarul de marfuri - fata in fata, nu prin telefon
+ Sa te ingrijesti ca produsele sa fie prezentate eficient, indiferent de client sau locatie
+ Sa-ti doresti pe zi ce trece mai mult personal si profesional
+ Sa fii cel mai bun ambasador al companiei

CERINTE

CERINTELE DE BAZA ALE POSTULUI

+ Sa ai cel putin bacalaureatul luat
+ Sa fi lucrat macar un an in vanzari si in relationarea cu oamenii
+ Sa detii permis de conducere categoria B fara incidente majore

CUM NE DORIM SA FIE VIITORUL COLEG

+ Cu atitudine pozitiva, constructiva si cu excelente abilitati de comunicare
+ Cu rationament sanatos bazat pe o judecata corecta
+ Cu capacitate de a lucra multi-tasking si bun finalizator

BENEFICII OFERITE

CE ITI PUTEM NOI OFERI
+ Salariu fix si bonusuri in functie de performanta
+ Beneficiile extrasalariale: tichete de masa, prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii, evenimente pentru angajati etc.
+ Autoturism de serviciu, smartphone si imprimanta mobila performante
+ Instruire in acord cu standardele postului si ale companiei
+ Oportunitate de dezvoltare profesionala

Brandul "Norocel” se ocupa cu importul si distributia la nivel national a semintelor de consum de floarea soarelui si dovleac.

+ Viziunea Companiei este ca brandul NOROCEL sa devina numarul 2 in cota de piata in Romania pe volumele vandute.

+ Misiunea Companiei este: de a oferi intotdeauna semintele Norocel la cea mai inalta calitate, proaspete, oricand si oriunde doresc clientii nostri sa le cumpere.

+ Managerii de top ai companiei sunt: specialisti cu experienta de cel putin 10 ani in domeniul managementului vanzarilor si beneficiaza de programe profesionale de dezvoltare a carierei si gestionare a competentelor oamenilor din subordine.