AGENT DE TURISM - TICKETING/ TURISM EXTERN/ TURISM INTERN

S.C. HEAVEN VAL TRAVEL S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregatirea documentelor aferente inainte si in timpul vanzarii (facturare, emitere documente fiscale),
- Participarea la targurile de turism,
- Pregatirea ofertelor turistice in vederea transpunerii pe site,
- Preluarea comenzilor sosite prin e-mail/telefon si transmiterea ofertelor cerute.

CERINTE

- Bune abilitati de operare PC,
- Cunoasterea sistemului de rezervari AMADEUS sau WORLDSPAN (AGENT TICKETING),
- Limba engleza (nivel avansat),
- Cunoasterea altor limbi straine (constituie avantaj),
- Detinerea permisului de conducere (obligatoriu),
- Bune abilitati de comunicare,
- Disponibilitate pentru deplasari si program prelungit, atunci cand este cazul,

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv,
- Participarea la info- tripuri externe si interne,
- Lucrul intr-o echipa tanara, dinamica, profesionista,
- Desfasurarea activitatii intr-un cadru modern, cu acces la tehnologiile din domeniu.

Heaven Val Travel este o agentie touroperatoare, aceasta va ofera urmatoarele servicii turistice:
Turism Extern si Intern,
Cazari Externe si Interne,
Sejururi si Circuite Externe si Interne,
Rezervari bilete de Avion/Autocar,
Croaziere,
Asigurari medicale,

Mai multe detalii pe site-ul agentiei http://www.heaventravel.ro/ , http://www.facebook.com/HeavenTravel