Agent Comercial (jud. Prahova)

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Eficientizarea si coordonarea retelei existente;
- Identificarea unor colaborari strategice
- Cresterea calitatii serviciilor oferite clientilor ;
- Realizarea bugetului de vanzari ;
- Cresterea segmentului de piata detinut ;
- Asigura prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale firmei

CERINTE

- Experienta: 1 an pe o pozitie similara
- Orientare catre client, bune abilitati de comunicare si negociere
- Capacitate de planificare si prioritizare a activitatii
- Cunoasterea conceptelor de piata si marketing
- Cunoasterea pietei locale
- Cunostinte operare calculator (editare text, calcul tabelar, grafice)
- Permis conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Companie specializata in oferirea de solutii complete de curatenie si ustensile profesionale pentru igienizare in toate ariile de activitate.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.