SC ADEPLAST SA angajeaza Sales Consultant

SC ADEPLAST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea unei bune relatii cu clientii existenti si identificarea de noi oportunitati de colaborare;
-Identificarea, abordarea, ofertarea si vanzarea produselor societatii catre clientii noi;
-Intocmirea raportarilor saptamanale solicitate de catre superiorii ierarhici;
-Participarea la sedintele si triningurile  periodice organizate;
- Colaborarea cu alti angajati din firma pentru realizarea eficienta si profitabila a contractelor;
- Identificarea de noi canale de promovare si vanzare a produselor societatii.
- Intocmirea facturilor proforme
- Centralizarea si verificarea rapoartelor zilnice de activitate ale agentilor zonali
- Cauta proiecte de constructii pe care le transmite agentilor si urmareste evolutia lucrarilor;

CERINTE

Experienta in vanzari sau relatii cu clientii;
- Abilitati bune de comunicare si negociere;
- Domiciliul stabil in Ploiesti;
- Permis de conducere categoria B;
- Cunoasterea pachetului Office(Excell si Word)
- Limba engleza(nivel avansat), germana/italiana/maghiara/bulgara(constituie avantaj)
- De preferat doamna/domnisoara.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv;
-Conditii foarte bune de lucru;
-Posibilitatea de a lucra intr-o echipa de oameni tineri, profesionisti in cadrul unei companii de renume.

DESCRIEREA FIRMEI

Fabrica producatoare de materiale de constructii