SC ADEPLAST SA angajeaza Gestionari Depozit

SC ADEPLAST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea activitatii:(gestionar)
-- pregatirea produselor, in vederea livrarii comenzilor catre client;
- mentinerea legaturii cu clientii;
- intocmirea documentelor necesare trimiterii comenzilor;
- verificarea periodica a expeditiilor;
- emiterea avizelor de insotire a marfii;
- actualizarea in permanenta a stocului de produse din spatiul de depozitare al firmei si transmiterea cantitatilor existente catre seful direct;
- aranjarea si mentinerea repartizarii produselor in spatiul de depozitare alocat, in functie de anumite criterii specifice stabilite de catre seful ierarhic superior.

CERINTE

Cerinte:(gestionar)
- studii medii finalizate ;
- usurinta in comunicare, capacitate de asimilare a informatiilor, adaptabilitate, atentie sporita la detalii, rapiditate in efectuarea sarcinilor;
- cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet);

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- salariu atractiv
- conditii bune de lucru

Sunt disponibile 2 posturi

DESCRIEREA FIRMEI

Fabrica producatoare de materiale de constructii