VANZATOR COMERCIAL

SERVICII INGINERIE GENERALA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile principale ale unui Vânzător comercial se refera la vazarea activa a produselor(non-alimentare) in magazin, mentinerea aspectului interior si exterior al magazinului conform cerintelor.
Vanzari:
Orientare proactiva catre clienți.
Aflarea nevoilor clientilor si oferirea de servicii complete.
Actiuni de promovare a magazinului, produselor si serviciilor.
Asigurarea unui aspect optim al magazinului, interior si exterior
Prezentarea promotiilor
Receptia mărfii.
Inventariere periodica a mărfii.
Respecatarea regulilor interne cu privire la Sanatate si Securitate in munca.

CERINTE

Persoana integra, constiincioasa, capabila sa lucreze singura si in echipa, deschisa spre dobandire de noi cunoștințe.
Calitati bune de vanzator
Cunoasterea pachetului Microsoft Office

BENEFICII OFERITE

Colectiv tanar, placut, training-uri de specialitate, acces la programe de dezvoltare, salariu fix, bonusuri de performanta, tichete de masa

CV se depun la adresa de mail:engineeringservices1@yahoo.com sau la sediul firmei  Strada Tabacariei, nr. 16, sat Geamana, Comuna Bradu.