SPECIALIST CALITATE - DIVIZIA SILOZURI

Grafton Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, unul dintre principalii jucatori de pe piata agricola, cauta un

SPECIALIST CALITATE - DIVIZIA SILOZURI care sa fie responsabil de:

* controlarea modului de pastrare si conservare a produselor;
* urmarirea modului de receptionare a produselor de catre personalul din subordine;
* verificarea calitatii produselor atat pentru intern cat si pentru export;
* controlarea starii de curatenie a spatiilor de lucru si depozitare.

CERINTE

Candidatul trebuie sa intruneasca minim urmatoarele cerinte:

* studii superioare in domeniul agricol;
* minim 1 an de experienta specifica in activitati de CTC;
* corectitudine;
* seriozitate si punctualitate;
* capacitate de a coordona personalul din subordine;
* spirit de analiza si sinteza.

Founded in 1982, Grafton Recruitment has established itself as a world class provider of recruitment solutions. Grafton has experienced an impressive growth pattern in the last five years. The network has built to a total of 70 branch operations spanning 19 different countries including the United Kingdom, Republic of Ireland, Chile, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Poland, Lithuania, Russia, Portugal, France, Austria, Belgium, Turkey, UAE and Romania.