SOFER TRANSPORT INTERNATIONAL DE MARFURI

SC TN LOGISTIKA SK-RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

TN LOGISTIKA SK-RO, angajeaza sofer profesionist in urmatoarele conditii:

- se lucreaza pe comunitate minim 6 saptamani

- permis categora B+E,C+E,card digital si atestat.

- pachet salarial motivant

- transport asigurat de catre firma.

- o flota de camioane noua, monitorizate GPS, sistem comunicare via email, avand toate dotarile pentru confortul dvs.

- parcari proprii in sud/centru/nord Italia, Bratislava, Pitesti si Lyon , dotate cu dormitoare, dusuri, masini de spalat

CERINTE

- experienta minim 6 luni

TN LOGISTIKA SK-RO parte a grupului de firme TORELLO TRASPORTI cu o istorie de peste 70 de ani in Italia si Europa si care are ca obiect principal de activitate transportul de marfuri alimentare si nealimentare pe intreg teritoriul Comunitatii Europene. Grupul nostru de firme este in plina expansiune si are sedii in Italia, Slovacia, Germania si Romania.