Sef atelier confectii metalice

FORCE ROMA INTERIM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Force Roma Interim angajeaza pentru clientul sau, o companie din Stefanesti, Arges care activeaza in domeniul confectiilor metalice, SEF DE ATELIER.

RESPONSABILITATI:
- Coordonarea echipei de lucru;
- Organizarea echipelor de muncitori, a posturilor de munca, supervizare;
- Repartizarea resurselor in functie de lucrari, pontaj pentru fiecare lucrare;
- Suport tehnic pe partea de sudura si realizare structuri metalice;
- Solutionarea problemelor pe partea de sudura si realizare structuri metalice;
- Urmarire planning (control, conditionare pentru expeditie).

CERINTE

- Desen tehnic (Catia/Autocad - un plus);
- Cunoasterea procesului tehnologic de sudura si de realizare structuri metalice;
- Foarte buna relationare cu oamenii din subordine;
- Spirit de echipa;
- Autonomie;
- Franceza este un plus.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, in functie de experienta; decont transport; bonuri de masa.

Force Roma Interim este o agentie de munca temporara care are ca obiect principal activitati de contractare, pe baze temporare, a personalului. Agentia se ocupa de recrutarea si selectia personalului solicitat (cu profiluri diferite de activitate), precum si de partea administrativa.