SCULER MATRITER

SC MUSA PITESTI 96 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea in stare de functionare a stantelor si matritelor; reparare si intretinere
Cunoaşterea noţiunilor de desen tehnic fiind capabil să folosească planurile din documentaţia tehnică a dispozitivelor sau matriţelor de realizat, a aparatelor de măsurare si control.
Efectuarea corecta a masurarilor pentru incadrarea in tolerantele admise, etc

CERINTE

Liceul industrial de specialitate-profil mecanic, curs de calificare specific.
Vechime in domeniu : minim 2 ani intr-un post similar
Alte cerinte : Sa posede cunostinte teoretice si practice pentru reparatia mecanica a stantelor si matritelor

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- sporuri de noapte
- plata orelor suplimentare
- tichete de masa
- prime de vacanta, de sarbatori si alte bonusuri

Musa Pitesti, firma producatoare de stante, matrite, piese presate, dispozitive de sudura si montaj, machete de control si piese prototip