Responsabil-tehnician calitate, gestiune, achizitii pentru atelier mobilier/mobila

SC Deco Meuble SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

URGENT

Pentru atelier mobilier/mobila PAL, MDF, lemn masiv situat in com Micesti, jud Arges (la 15 km de Pitesti pe ruta catre Campulung-Brasov) cautam:

-Persoana cu profil / formare tehnica,
-responsabil calitate produse finite, semi-finite si in curs de executie,
-gestiune, calcul costuri / produs, achizitii,mreceptie materii prime
-cu permis auto cat B
-corectitudine
-limba franceza reprezinta un avantaj

CERINTE

Este obligatoriu ca aceasta persoana sa detina intemeiate cunostinte tehnice avand un profil / calificare / experienta pe partea tehnica in acest domeniu: maistru, inginer, proiectant, tehnician pentru a intocmi fisele de calitate ale produselor fabricate verificand si conformitatea acestora cu planul de executie.

Persoana corecta, activa, implicata, serioasa.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant + bonuri masa + decont de transport.

Asteptam CV-ul dvs aici sau la fax 0348 815 952 sau email deco_cv@yahoo.com

Agent de munca temporara (50 angajati) si Producator de mobilier (20 angajati)