RESPONSABIL CONTROL CALITATE

MARCA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabil control calitate.

CERINTE

Cunostinte norma ISO TS 16949/ de preferat, provenind din domeniul injectie mase plastice/cunostinte de productie serie/ cunoastere instrumente de masura/cunoastere metode de evaluare/ solutii de rezolvare a neconformitatilor 8D/PDCA.
Este necesara capacitatea de a gestiona o echipa de 6 persoane dedicate controlului din productie si omologarii produselor noi sau modificate.
Capacitatea de a lucra cu obiective si rezistenta la stres/atitudine corespunzatoare mentineri rapoartelor cu clientii externi si interni.
Cunostinte limba engleza.
Limba italiana constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

-Se ofera – salariu adecvat cerintelor postului/ posibilitate reala de dezvoltare ;
-Bonuri de masa;

SC MARCA ROMANIA SRL este o societate de productie mase plastice, infiintata pentru a raspunde cerintelor de pe piata, la costuri competitive, dar atenta la calitatea produselor furnizate. Experienta de 10 ani a permis o imbunatatire continua a tehnologiei si serviciilor capabile sa satisfaca cerintele clientilor nostrii.