REPREZENTANT TEHNICO-COMERCIAL

SC BADROM SERVICE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Tine legatura , in permanenta , cu clientii
- Negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;
- Raspunde de intocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale in conformitate cu acordurile incheiate cu clientii), incasari si plati in numerar;
- Urmareste atragerea permanenta de noi clienti;
- Urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit;

- Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei;

- Intocmeste periodic materiale de sinteza (rapoarte, statistici) si de prezentare (bugete estimative);

- Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;

- Participarea activa la sedinte interne si colective, impreuna cu clientii si partenerii.

CERINTE

Isi stabileste prioritatile in raport cu cerintele potentialilor clienti si Directorului de vanzari si achizitii;
Disponibil pentru deplasari interne;
Permis de conducere categoria B de minim 1an.

BENEFICII OFERITE

Se ofera - tichete de masa
- decontare transport

-Comert cu piese si accesorii auto (anvelope si acumulatori auto)
-Service auto turisme si camioane