Reprezentant tehnic de vanzari

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea de soluţii biodegradabile pentru tratarea suprafeţelor tehnologice;
- Dezvoltarea şi menţinerea contactului permanent cu reţeaua de clienţi din zona stabilită;
Urmărirea satisfacţiei clienţilor
- Promovarea de soluţii biodegradabile pentru tratarea suprafeţelor tehnologice
- Raspunde de intocmirea planului de activitate (routing, planning) la sfarsitul fiecarei luni in ultima zi lucratoare inainte de data deale lunii pentru luna urmatoare, in modul cel mai optim pentru a evita risipa de timp si/sau alte resurse
- Raportarea zilnică a activitătii depuse – numar vizite active efectuate, firme noi vizitate, km efectuati, in forma scrisa si electronic (CRM) conform instructiunilor de lucru precum si transmiterea programului pentru a doua zi catre managerul de zona
- Stabilirea riguroasă a unui plan de activitate zilnică şi lunară pe zone funcţie de aria de activitate impreuna cu managerul de zona;
- Intocmeste rapoarte privind situatia vanzarilor, concurenta, noile trenduri pe piata, potentialii clienti;
- Urmareste incasarea comenzilor in termenul stabilit pe factura;

CERINTE

- Studii medii sau superioare
- Disponibilitate la deplasari
- Carnet de conducere
- Experienta in vanzari minim 2 ani
- Atitudine pozitiva
- Persoana organizata si meticuloasa
- Domiciliul stabil in Judetul Arges

BENEFICII OFERITE

reprezentanta in Romania a liderului mondial in tehnica tratarii suprafetelor, oferind totodata solutii in domeniul curatarii, protectiei si ingrijirii acestora.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.