Reglor masini de prelucrare metal

Delta Rom Technologies

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului

- Executa montarea sculelor si reglarea masinilor de prelucrare a metalelor si mentine in stare buna de functionare utilajele si instalatiile din cadrul sectiei de productie;
- Anunta imediat seful ierarhic in cazul in care reglarea si repararatia nu poate fi executata in timpul stabilit de acesta;
- Intervine operativ pentru rezolvarea problemelor aparute la masini.

CERINTE

Pentru postul de reglor asteptam de la noul nostru coleg:

1. Cunostinte mecanice generale
2. Inclinatii reparatii mecanice
3. Cunoaste aparate de masura clasice
4. Disponibilitate de lucru in echipa si pentru formare profesionala in mecanica fina
5. Cunostinte generale desen tehnic
6. Angajam si persoane necalificate in vederea calificarii la locul de munca

BENEFICII OFERITE

- Bonuri de masa
- Decontare partiala transport
- Spor de fidelitate, plata orelor suplimentare si sporuri pentru turele de noapte
- Etc.

Infiintata in anul 2000, Delta Rom Technologies SA se bazeaza pe o calitate deosebita a produselor si serviciilor sale fiind unic producator european pentru anumite piese (conexiuni pentru diode). Firma Delta Rom Technologies SA are o echipa de 59 angajati cu vasta experienta in domeniul productiei de piese de mecanica fina pentru industria electrica, electronica si auto. Prin serviciile pe care le oferim dorim sa intampinam nevoile clientilor nostri din Romania si din strainatate astfel incat sa devenim un partener de incredere in colaborarile viitoare. Sistemul de management al calitatii al firmei noastre a fost certificat conform ISO 9001:2000 de catre SRAC (membru IQNet) inca din anul 2002. Daca aveti nelamuriri sau doriti mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati.
CV-urile pot fi trimise si pe fax:0248206101 sau pe adresa de e-mail recrutare@delta-rom.ro.