REDACTOR EDITURA

S.C. CENTRUL DE PELERINAJE SFANTA FILOTEEA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Conceperea si redactarea de continut informativ, captivant, descriptiv, relevant si de calitate atat pentru produsele aflate la vanzare pe platforma online a companiei cat si pentru comunicarea de tip email marketing;
2. Documentarea articolelor din mai multe surse;
3. Respectarea termenelor de predare;
4. Colaboreaza cu colegii de departament.
5. Furnizeaza informatii despre concurenta pe zona aferenta, despre activitatile acesteia;
6. Realizarea target-ului lunar;
7. Realizeaza rapoarte zilnice privitoare la activitatea desfasurata;
8. Identificarea reclamatiilor din teren

CERINTE

- Absolvent / student al facultatii de Litere, Jurnalism, Limbi straine, Filosofie si nu numai;
- Disponibilitate de a lucra full time;
- Foarte bune abilitati de exprimare in scris si de comunicare verbal;
- Creativitate;
- Atentie la detalii;
- Seriozitate;
- Abilitati de organizare si planificare;
- Cunostinte bune de MS Office.

BENEFICII OFERITE

- Salariu corelat cu performanta;
- Laptop;
- Bonusuri.

Societate comerciala care se ocupa cu organizarea de excursii si evenimente, cu comercializarea produselor de decoratiuni interioare si de artizanat, productie publicitara si editoriala.