Recruiter - lant de farmacii - Pitesti

EBC INTERIM

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru , un important lant de farmacii din Romania, un Recruiter pentru zona Sud Vest.

Activitatea de baza consta in:

- urmarirea desfasurarii in bune conditii a activitatilor din farmacii, din punct de vedere resurse umane,
- realizarea de interviuri periodice de evaluare cu angajatii,
- interpretarea datelor obtinute si oferire de solutii de imbunatatire,
- identificare de candidati valorosi in piata si realizarea unei baze de date cu acestia ,
- selectia candiadtilor valorosi si propunerea lor pe shortlist in functie de necesitati.

Pozitia necesita maturitate in gandire si in comunicare, abilitati foarte bune de observare si strangere de informatii, empatie si o foarte bune mobilitate in teren si disponibilitate pentru deplasari.

CERINTE

- Absolvent (a) studii superioare Psihologie/ Sociologie , de preferat dar nu obligatoriu,
- Experienta in recrutare si selectie de personal (sustinere de interviuri constant si evaluari de personal) minim 2 ani,
- Experienta de lucru intr-o agentie de recrutare pe o pozitie de Recruiter reprezinta un plus,
- Disponiblitate pentru deplasari in tara, 70%, mobilitate buna, cerinta obligatorie,
- Permis auto, categoria B, experienta in sofat, reprezinta un plus,
- Abilitati bune de comunicare ,
- Persoana empatica, atentie foarte buna la detalii, fin observator si capabil sa ofere feedback corect in timp real,
- Disponibilitatea de a incepe imediat
- PC. nivel mediu -avansat,
- LImba engleza, satisfacator

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte atractiv si posibilitatea unei colaborari pe perioada nedeterminata.

EBC INTERIM este o companie internationala în domeniul recrutării, selecţiei, plasarii şi gestiunii de personal.

EBC INTERIM este in Romania din 2009 si a fost infiintata cu scopul de a oferi pe piaţa românească dar si cea externa, servicii de cea mai bună calitate în domeniile recrutarii de personal si a muncii temporare.

Astfel, prin calitatea serviciilor si a expertizei echipei sale, EBC INTERIM garanteaza derularea unui parteneriat cu societatile client la standardele impuse de acestea.

EBC INTERIM isi propune sa fie si sa ramana ” PARTENERUL DUMNEAVOASTRA IN RESURSE UMANE”