Promoter, Hostess

Sc. Future Invest Solutions Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoter:
- activitati de promovare a produselor si serviciilor partenerilor nostri.

Hostess:
- întâmpinarea clienților
- buna desfășurare a procesului de înregistrare al clienților și însoțirea lor la locurile rezervate.
- atragerea de vizitatori în stand (la târguri, expoziții).
- servirea invitaților cu băuturi, gustări.
- oferirea de informații pentru clienți / vizitatori / invitați.
- distribuirea materialelor publicitare.
- prezentarea produselor.
- promovarea produselor sau serviciilor.
- promovarea imaginii firmei.
- stimularea vanzarilor.
- întreținerea atmosferei.
- cunosterea a cel puțin o limbă străină.

Beneficii:
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- program flexibil si adaptabil la necesitatile personale
- desfasurarea activitatii in cele mai bune conditii
- sustinerea unei echipe de profesionisti

CERINTE

Ai peste 18 ani?
Esti o persoana carismatica cu un aspecti fizic placut?
Esti comunicativa, sociabila si open minded?
Consideri ca esti o persoana determinata, responsabila si punctuala?
Vorbesti o limba straina?

BENEFICII OFERITE

salariu fix + comision

Fashion-events este o agentie care activeaza pe piata din Romania in domeniul organizarii ,coordonarii,promovarii si sustinerii tuturor tipurilor de evenimente publice. Buna functionare a agentiei este bazata pe echipa de tineri profesionisti, ce raspund intotdeauna cerintelor clientilor, oferind servicii de calitate.