operator CNC

SERVICII INGINERIE GENERALA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam operator CNC
- cu sau fara experienta ;
- cunostinte in desen tehnic si tolerante constituie avantaj;
- verificarea calitatii pieselor realizate
- mentinerea curateniei la punctul de lucru.

CERINTE

Pregateste si asista in timpul functionarii CNC-ului:
- asigura functionarea optima a masinii conform specificatiilor tehnice;
- preia comanda, indeplinind toti pasii necesari producerii acesteia;
- materialul pentru executat este ales in conformitate cu cerinta clientului.
- verifica masina inaintea si in timpul producerii comenzilor;
- spirit de observatie la identificarea eventualelor disfunctionalitati;
- intretine masina/utilajul pe care lucreaza.

BENEFICII OFERITE

Beneficii: contract pe perioada nedeterminata,salariu atractiv (se negociaza la interviu), bonuri de masa, prime de sărbători etc.
CV se depun la adresa de mail:engineeringservices1@yahoo.com sau la sediul firmei  Strada Tabacariei, nr. 16, sat Geamana, Comuna Bradu.