Medic Veterinar

SC OUA DE TARA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ferma avicola ecologica cu sediul in Jud Arges , comuna Budeasa, angajeaza medic veterinar.

Restul detaliilor vor fi discutate si concluzionate in timpul interviului cu angajatorul.

CERINTE

Urmatoarele conditii trebuiesc indeplinite de candidatii pentru acest post:
-> minim 2 ani experienta intr-o exploatatie avicola, preferabil de crestere a gainilor ouatoare, intr-o pozitie similara
-> cunostinte in sistemul de calitate privind siguranta alimentului (HACCP, IFS etc)
-> capabilitate sa coordoneze activitatile de biosecuritate a fermelor si bunastare a efectivelor de pasari
-> spirit de echipa , motivat , organizat, responsabil, capabil sa ia decizii
-> cunostinte specifice privind productia hranei si cresterea pasarilor in sistemul de Agricultura Ecologica ar fi apreciate
-> capabilitate in gestionare relatiilor cu autoritatile sanitar - veterinare si alte organisme de control in domeniul cresterii pasarilor si sigurantei alimentului

BENEFICII OFERITE

Detalii in cadrul interviului de angajare.