MECANIC AUTO

COM DIVERS AUTO RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se ofera:
• Loc de munca stabil, intr-o companie cu o vasta experienta in domeniu, aflata in continua dezvoltare;
• Salariu motivant pentru incepatorii cu zero experienta si direct negociabil pentru angajatii cu experienta, confirmata la locul de munca;
• Plata integrala a orelor suplimentare de lucru din timpul saptamanii;
• Se platesc suplimentar cate 4 ore de lucru in cate doua zile de sambata pe luna (se efectueaza permanenta service in zilele de sambata, prin rotatie);
• Masa calda la pranz, asigurata in incinta companiei;
• Diurna pentru deplasarile interne/externe, aferente echipajelor de asistenta depanaje camioane;
• Bonus de performanta lucrari, grila salariala in functie de cunostintele in domeniu, prime de fidelitate in functie de vechimea totala in companie si diverse alte beneficii;
• Garantia efectuarii platii la timp a tuturor drepturilor salariale, fara nici un fel de intarziere !
• Conditii excelente pentru desfasurarea activitatii in propriul service, dotat cu ultimele tehnologii si instrumente necesare diagnosticarii si reparatiei camioanelor sau semiremorcilor;
• Mediu de lucru dinamic si sanse reale de dezvoltare profesionala;
• Program de Pregatire (teoretic si practic) si Trainning de Specialitate intern si extern, pentru toti angajatii cu sau fara experienta !

CERINTE

Se solicita:
• Persoana organizata, serioasa, adaptabila si receptiva la schimbare, cu intiativa si atentie la detalii;
• Capacitate buna de relationare si comunicare cu restul echipei;
• Disponibilitate pentru program prelungit;
• Fara cazier;
• Calificarea in domeniul auto, cursuri de formare profesionala si cunostinte PC - constituie avantaj !

BENEFICII OFERITE

Aplica acum cu CV la:
• e-mail: catalin.matei@comdivers.ro, fax: 0248.290.453, tel. 0730.255.801 Dl. Catalin Matei ;
• unul din sediile noastre din:
Pitesti - Bascov, Str Serelor, nr. 41, Jud Arges
Valcea - Sat Racovita, Com. Budesti, nr. 297, Jud Valcea

DESCRIEREA FIRMEI

Transport Intern si International de Marfuri
Service Autocamioane