MECANIC AUTO

COM DIVERS AUTO RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se ofera:
• Loc de munca stabil, intr-o companie cu o vasta experienta in domeniu, aflata in continua dezvoltare;
• Salariu motivant, incepand de la 1.200 RON/luna – venit NET pentru incepatorii cu zero experienta si de la 2.000 RON/luna – venit NET pentru angajatii cu experienta, confirmata la locul de munca;
• Plata integrala a orelor suplimentare de lucru din timpul saptamanii;
• Se platesc suplimentar cate 4 ore de lucru in cate doua zile de sambata pe luna (se efectueaza permanenta service in zilele de sambata, prin rotatie);
• Masa calda la pranz, asigurata in incinta companiei;
• Diurna pentru deplasarile interne/externe, aferente echipajelor de asistenta depanaje camioane;
• Bonus de performanta lucrari, grila salariala in functie de cunostintele in domeniu, prime de fidelitate in functie de vechimea totala in companie si diverse alte beneficii;
• Garantia efectuarii platii la timp a tuturor drepturilor salariale, fara nici un fel de intarziere !
• Conditii excelente pentru desfasurarea activitatii in propriul service, dotat cu ultimele tehnologii si instrumente necesare diagnosticarii si reparatiei camioanelor sau semiremorcilor;
• Mediu de lucru dinamic si sanse reale de dezvoltare profesionala;
• Program de Pregatire (teoretic si practic) si Trainning de Specialitate intern si extern, pentru toti angajatii cu sau fara experienta !

CERINTE

Se solicita:
• Persoana organizata, serioasa, adaptabila si receptiva la schimbare, cu intiativa si atentie la detalii;
• Capacitate buna de relationare si comunicare cu restul echipei;
• Disponibilitate pentru program prelungit;
• Fara cazier;
• Calificarea in domeniul auto, cursuri de formare profesionala si cunostinte PC - constituie avantaj !

BENEFICII OFERITE

Aplica acum cu CV la:
• e-mail: elena.popescu@comdivers.ro, fax: 0248.290.453, tel. 0730.255.855 D-na Elena Popescu ;
• unul din sediile noastre din Bascov, Str Serelor, nr. 41, Jud Arges sau din Sat Racovita, Com. Budesti, nr. 297, Jud Valcea

DESCRIEREA FIRMEI

Transport Intern si International de Marfuri
Service Autocamioane