Lucrator comercial/vanzator - instalatii termice, sanitare

SC MADALINA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea activitatilor specifice in magazin, astfel incat clientii Madalina sa obtina informatiile si ajutorul necesar in luarea deciziei de cumparare, concomitent cu mentinerea magazinului in cele mai bune conditii de prezentare si gestionarea eficienta a stocului din magazin.

CERINTE

• Studii medii;
• Experienta pe casa de marcat si in lucrul cu banii;
• Cunoştinţe minime de operare PC;
Iţi place să lucrezi în comerţ si iti doresti sa inveti cat mai multe despre retail;
• Ai capacitatea de a soluţiona probleme si esti orientat catre client;
• Iti place sa interactionezi cu persoanele din jurul tau, sa fii amabil si sa zambesti;
• Esti o persoană comunicativă, flexibilă, responsabilă, spirit de echipă;
• Iti doresti să faci parte dintr-o echipă în care ajuţi şi eşti ajutat;
• Iti place sa identifici si sa oferi clientului solutia potrivita.

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa
- bonus din vanzari

S.C. MADALINA S.R.L. este o companie romaneasca, cu capital integral privat. Infiintata in anul 1991 isi propune o gama larga de produse si servicii de calitate pentru satisfacerea unui numar cat mai mare de cerinte venite din partea beneficiarilor. Activitatea companiei noastre se desfasoara pe doua directii principale:
1. Instalare, montare si punere in functiune, service instalatii sanitare si termice
2. Comercializare materiale de constructii si finisaje