Inginer Tehnolog

master buils

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Studiaza documentatia (, fise de date, planuri,) predata de beneficiar sau pusa la dispozitie de colegii din departamantul de vanzari;
- Stabileste strategia pentru intocmirea documentatiei de prezentare a ofertei, tinand cont de cerintele transmise de beneficiar si politica firmei pentru intocmirea ofertelor;
- Contacteaza si negociaza conditii comerciale cu furnizori;
- Intocmeste oferta tehnico-economica in conformitate cu cerintele documentatiei primite;
- Raspunde tuturor solicitarilor beneficiarului in vederea transmiterii clarificarilor pentru oferta predata catre acesta;
- Participa, daca este solicitat, la toate negocierile ce vizeaza sustinerea ofertei tehnice si a cotatiilor de pret din oferta intocmita si predata beneficiarului;
- Asigura suport tehnic de specialitate sefilor de santier pentru lucrarile ofertate;

CERINTE

- Studii superioare tehnice
- Experienta in domeniul constructiilor si/sau instalatiilor constituie un avantaj
- Cunostinte avansate de utilizare :Microsoft Office si Excel , Proiectare CAD (2D - 3D)
- Perseverenta
- Bune abilitati de comunicare si organizare

BENEFICII OFERITE

-Venituri motivante
-Training inclus
-Mediu de lucru profesionist
-Posibilitati reale de afirmare si avansare in cadrul companiei

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de constructii rezidentiale si nerezidentiale