INGINER PRODUCTIE

SC MUSA PITESTI 96 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Impreuna cu personalul din subordine realizeaza productia de piese planificate de seful productiei in cantitatile, calitatea si sortimentele contractate cu clientii, aplicand obiectivele ISO TS.
Efectueaza activitatea de demaraj zilnica si raspunde de incadrarea in indicatorii de calitate PPM intern si estern.
Raspunde de utilizarea la capacitate a utilajelor din dotare prin monitorizarea activitatii operatorilor
Completeaza zilnic Tabloul de Bord ,TPL (turul posturilor de lucru), indicator verificare orara piese flux, indicatorul de productivitate orara.
Verifica zilnic completarea de catre operatori a fiselor din post: de intretinere zilnica a utilajelor, de demaraj , TPO, Rapoarte de control, Fise DCL, de retus, etc.
Impreuna cu tehnologul si seful productiei planifica reviziile SDV-urilor

CERINTE

Studii superioare tehnice,
Experienta min. 1 an,
Permis de conducere categ B
Limbi straine- engleza

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
bonuri de masa
Prime de sarbatori
Alte bonusuri

Musa Pitesti, firma producatoare de stante, matrite, piese presate, dispozitive de sudura si montaj, machete de control si piese prototip