Inginer mecanic

Delta Rom Technologies

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intelege si imbunatateste procesul de productie.
- Intelege cerintele clientului privind produsele pe care le fabricam si stie sa le transmita mai departe.
- Concepe productia de noi piese in functie de ceea ce doreste clientul.
- Concepe sculele necesare pentru fabricarea unor noi repere.

CERINTE

- Va place sa intelegeti cum functioneaza o masina de productie?
- Va ganditi cum sa o imbunatatiti sau cum s-o faceti sa produca mai mult si mai bine?
- Va plac provocarile, mai ales acelea de a invata ceva nou?
- Sunteti ordonat si meticulos?
Atunci aveti un loc in echipa noastra!

BENEFICII OFERITE

- Lucrul intr-o echipa dinamica, intr-un mediu international;
- Pachet salarial motivant incluzand bonuri de masa si tichete cadou;

Suntem o importanta investitie franceza in domeniul industrial. Producem piese de mecanica fina pentru industria electrica si electronica, cablaje pentru industria auto si de electrocasnice si efectuam operatiii de debavurare asupra unor piese metalice din domeniul auto.
Companie tanara, in plina dezvoltare ale caror produse sunt exportate in proportie de 80%