ELECTRICIAN

SC MUSA PITESTI 96 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la realizarea reviziilor si reparatiilor planificate si accidentale, conform planului de revizii si reparatii;
Preda utilajele reparate in conditii optime, la parametrii corespunzatori, raspunde de operatia facuta;
Participa la intocmirea necesarului de piese de schimb pentru revizii si reparatii, la intocmirea documentatiei necesara executarii lucrarilor de revizii si reparatii;
Raspunde ca prizele de legare la pamant a utilajelor sa fie verificate periodic de catre executanti autorizati si alte responsabilitati specifice postului

CERINTE

Experienta in domeniu;
Apt medical pentru lucru la înălţime;

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- sporuri de noapte
- plata orelor suplimentare
- tichete de masa
- prime de vacanta, de sarbatori si alte bonusuri

Musa Pitesti, firma producatoare de stante, matrite, piese presate, dispozitive de sudura si montaj, machete de control si piese prototip