INTERMEDIAR ASIGURARI

PFA BIRLOG ANISOARA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Incheiere contracte asigurari de Life (de Viata, Sanatate, Pensii suplimentare, Componente investitionale etc), asigurari nonviata (RCA , LOCUINTE , CASCO , etc. , adica un portofoliu extins de servicii.
- Posibilitatea unei cariere financiar-bancara prin avansare.
- Poate fi practicat ca un job Full Time, dar si Part Time ca si completare a veniturilor.

CERINTE

Minim Diploma Bacalaureat.
Persoane sociabile, interactive social, cu dorinta de acumulare de cunostinte noi, si dorinta de munca.

BENEFICII OFERITE

>Castigul compus din cele mai mari comisioane practicate pe piata de profil, la care se pot adauga bonusuri de productie si prime.
>Posibilitate de avansare, si de creare a unei cariere in domeniu, un domeniu la ora actuala cu cele mai mari venituri pe economie.
>Training de specialitate gratuit (LIMRA)
>Dezvoltare personala si evolutie in cariera
>Mediu de lucru profesionist
>Program flexibil
>Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate.

Institutie bancara care este cel mai important grup financiar din Romania, incluzand operatiunile de banca universala (retail, corporate & investment banking, trezorerie si piete de capital), precum si societatile de profil de pe piata leasingului, managementului activelor, pensiilor private, a bancilor de locuinte si a serviciilor bancare prin telefonul mobil.